Mirë se vini në forum vizitor, CokoForum i Shoqeris Shqipetare

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Beni pyetje

Bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga komuniteti ynë

Përgjigju

Përgjigjuni pyetjeve dhe bëhuni ekspert në temën tuaj

Kontaktoni Stafin

Ekspertët tanë janë të gatshëm t'u përgjigjen pyetjeve tuaja

CokoForum i Shoqeris Shqipetare

Rregullorja e forumit

Është e rëndësishme të lexohet dhe respektohet nga të gjithë ne!
Tema
1
Mesazhe
2
1
2

Prezantimi juaj

Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Një fotografi tuajën ? Pse jo.
Tema
7
Mesazhe
17
7
17

Përshëndetje & urime

Ju përshendesim dhe ju urojmë qëndrim të mbarë në këtë forum.
Tema
2
Mesazhe
8
2
8

Ndihmoni njëri-tjetrin

Jeni te ftuar të kërkoni ndihmën që ju nevojitet dhe do bëjmë të pamundurën që ta merrni atë.
Tema
1
Mesazhe
1
1
1

Romancë / Ndjenja

“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri në dhimbje, atëherë nuk mund të ketë më dhimbje, por vetëm më shume dashuri.” Nënë Tereza
Tema
2
Mesazhe
2
2
2

YOU

Eros Zone ... 18+
Tema
1
Mesazhe
1
1
1

Dedikime Dashurie

Tema
1
Mesazhe
4
1
4

Arti Shqiptar

Gjithçka mbi artin. Në këtë dhomë ftojmë artistët shqiptarë në mërgim të publikojnë pjesë nga jeta dhe vepra e tyre. Kënaqni fansat tuaj por dhe të gjithë komunitetin tonë!
Tema
2
Mesazhe
3
2
3

Letërsia shqiptare

Diskutime rreth letërsisë në Shqipëri . Autorë dhe krijimtaria e tyre.
Tema
1
Mesazhe
1
1
1

Arti dhe Kultura Botërore

Mendime rreth artit dhe kulturës botërore. Vlerat e pashuara të gjenive botërorë që dhe sot mbeten të paarritshëm. Kultura dhe arti që dallon shtetet duke mahnitur njerëzit.
Tema
1
Mesazhe
1
1
1

Kinematografia

Këtu mund të lini përshtypjet tuaja mbi filmat që pëlqeni më shumë, qofshin këta filma shqiptarë apo të huaj. Gjithashtu mund të postoni skupe dhe të reja mbi artistët dhe yjet e Hollywood-it.
Tema
1
Mesazhe
2
1
2

Enciklopedi

Këtu do ketë informacione nga më të ndryshmet, thjesht emri tregon risin e këtij nënforumi.
Tema
1
Mesazhe
1
1
1

Arti Fotografik

Këtu mund të postoni fotografi nga më të ndryshmet.
Tema
1
Mesazhe
2
1
2

Shkencat Sociale Programi organizohet në këto drejtime kryesore: a – Shkenca Komunikimi b – Shkenca Politike dhe Marrëdhënie Ndërkombëtare c – Sociologji – Antropologji Sociale d – Psikologji – Pedagogj

Filozofia

Filozofia
Tema
1
Mesazhe
2
1
2

Psikologjia

Tema
1
Mesazhe
3
1
3

Sociologjia

Sociologjia
Tema
1
Mesazhe
1
1
1

Kuzhina Shfleto koleksionin më të madh të recetave tradicionale shqiptare në internet. Receta ekskluzive të pa publikuara diku tjetër më parë.

Kuzhina Shqiptare

Receta të reja gatimi, të shpikura dhe të vjetra. Kujdes mos na helmoni!
Tema
1
Mesazhe
1
1
1

Kuzhina Botërore

Kuzhina Botërore
Tema
0
Mesazhe
0
None
0
0

Erëzat e kuzhinës

Erëzat e kuzhinës
Tema
1
Mesazhe
1
1
1

Sporti Të apasionuarit pas sporteve mblidhen në këtë forum për të diskutuar mbi ndeshjet sportive dhe sportistët.

Futbolli

Të apasionuarit e futbollit mblidhen këtu për të bërë tifo për skuadrën e zemrës.
Tema
1
Mesazhe
1
1
1

Sportet nëpër botë

Ngjarjet nga sporti neper Bote, NBA, Atletika, Boksi etj
Tema
1
Mesazhe
1
1
1

Sportet motorrike

Të gjithë tifozët e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtësisë janë të ftuar të marrin pjesë këtu.
Tema
1
Mesazhe
1
1
1

Kampionati Botëror

Kampionati Botëror
Tema
1
Mesazhe
1
1
1

Multimedia Postoni lirikat e këngëve tuaja më të dashura. Një koleksion të madh albumesh mund t'i dëgjoni edhe nga faqja jonë muzikore dhe këtu mund të postoni lirikat e këngëve më të dashura, filmat më të ri.

Muzikë shqip dhe e huaj

Magjia e tingujve të preferuara,albume të reja, tekste dhe shkëmbim informacioni mbi muzikantët shqiptarë e të huaj.
Tema
1
Mesazhe
3
1
3

Programe televizive

Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve të ndryshme që karakterizojnë Shoqerinë Shqiptare.
Tema
0
Mesazhe
0
None
0
0

Radio

Degjoni muziken tua
Tema
1
Mesazhe
1
1
1

Video

Sillni videot me interesante qe mund te shikoni, cfaredo qofshin ato
Tema
0
Mesazhe
0
None
0
0

IT World / WebMasters Gjithcka mbi informatikën dhe internetin, libra elektronike dhe informacion të shumëllojshëm. Ekspertët janë të ftuar të ndajnë dijen e tyre me ata që kanë dëshirë të mësojnë sa me shumë nga bota e pafund e informatikës.

Gjuhë Programimi

Shpjegime dhe mesime rreth gjuheve te ndryshme programimi
Tema
0
Mesazhe
0
None
0
0

Mësime

Ketu mund te mesoni cdo gje rreth IT cdo sugjerim eshte i mirepritur
Tema
0
Mesazhe
0
None
0
0

Software

Programe te ndryshme per shkarkim Falas dhe me pagese
Tema
0
Mesazhe
0
None
0
0

Telefonat IOS & Andoid

Ketu mund te shprehim problemet dhe zhvillimet me te fundit rreth sistemeve operative ndaj telefonave.. Mos nguroni te pyesni ;)
Tema
0
Mesazhe
0
None
0
0

OS How to

Shpjegime dhe mesime te ndryshme rreth sistemeve te ndryshme operative si windows , linux , OSX
Tema
0
Mesazhe
0
None
0
0

WebFaqa juaj

Kjo kategori eshte per webmasterat ku mund te prezantojne web-et e tyre!
Tema
1
Mesazhe
2
  • Bisha
1
2

Shkarkime

Sektor per shkarkime te ndryshme qe ofrohen nga anetaret e forumit Cokollata por qe nuk hostohen nga ky forum. C'do link qe ofrohet eshte nga webfaqe te tjera.
Tema
0
Mesazhe
0
None
0
0

Ndjenja Shpirtërore Besimtarët muslimanë, besimtaret orthodhokse, Besimtaret katolike shqiptare, Toleranca Fetare

Komuniteti musliman

Besimtarët muslimanë shqiptarë mblidhen në këtë forum për të diskutuar dhe ndarë me njëri-tjetrin mësimet fetare dhe eksperiencat e tyre të jetës.
Tema
1
Mesazhe
2
1
2

Komuniteti ortodoks

Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre
Tema
0
Mesazhe
0
None
0
0

Komuniteti katolik

Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.
Tema
0
Mesazhe
0
None
0
0

Dhoma #Shqiperia

Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqiperia mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC
Tema
10
Mesazhe
11
10
11

Kërkesë Aksesi (Aop)

Tema
2
Mesazhe
8
2
8

Ankesë? Kliko këtu!

Tema
1
Mesazhe
2
1
2

Regullorja e irc.cokollata.net

Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqiperia mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC
Tema
3
Mesazhe
3
3
3

IRCd World

ketu do postojme cdogje qe ka te bej me Protokollin IRC.
Tema
0
Mesazhe
0
None
0
0

Stafi i projektit Ky forum nuk është i hapur për publikun. Forumi përdoret nga moderatorët për të komunikuar me njëri tjetrin, me administratorët, dhe anasjelltas.

Moderatorët e forumit.

Ky forum nuk është i hapur për publikun. Forumi përdoret nga moderatorët për të komunikuar me njëri tjetrin, me administratorët, dhe anasjelltas.
Tema
0
Mesazhe
0
None
0
0

Koshi temave Arkivi i forumit ku mund të gjesh të gjitha temat e fshira dhe të mbyllura.

Arkivi

Arkivi i forumit ku mund te gjesh te gjith temat e fshira!
Tema
0
Mesazhe
0
None
0
0

Anëtarë në linjë

Nuk ka anëtarë online tani.

Postime të reja

Statistikat e forumit

Tema
54
Mesazhe
98
Antarët
14
Anëtar i fundit
Telepat
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top