Çfarë ka të re

Mirë se vini në forum vizitor, CokoForum i Shoqërisë Shqiptare

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Beni pyetje

Bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga komuniteti ynë

PĂ«rgjigju

Përgjigjuni pyetjeve dhe bëhuni ekspert në temën tuaj

Kontaktoni Stafin

Ekspertët tanë janë të gatshëm t'u përgjigjen pyetjeve tuaja

  • CokoForum.NeT Ă«shtĂ« platformĂ« diskutimesh ku mund te marrĂ« pjesĂ« cdokush nĂ« tema apo dhe argĂ«tim midis anĂ«tarĂ«sh. Ju ftojmĂ« tĂ« regjistroheni ose aksesoni llogarinĂ« tuaj nĂ« menyrĂ« qĂ« tĂ« kaloni njĂ« eksperiencĂ« virtuale sa mĂ« tĂ« bukur!

15- maj “Dita nderkomtare e familjes💕”

Tigi

Princeshat e cokollatës
2A414EDC-AF8D-43DA-B814-8A3712D981D9.jpeg

OKB-ja e ka shpallur 15 Majin si DitĂ«n NdĂ«rkombĂ«tare tĂ« Familjes, nĂ« mĂ«nyrĂ« qĂ« tĂ« rrisĂ« ndĂ«rgjegjĂ«simin pĂ«r problemet dhe çështjet e familjes dhe pĂ«r tĂ« ndihmuar qĂ« kĂ«to çështje tĂ« fitojnĂ« rol tĂ« rĂ«ndĂ«sishĂ«m nĂ« politikat e shteteve anĂ«tare...​


Uroj ti keni gjithmon pran familjaret e tuaj đź’•
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top