Çfarë ka të re

Mirë se vini në forum vizitor, CokoForum i Shoqërisë Shqiptare

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Beni pyetje

Bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga komuniteti ynë

Përgjigju

Përgjigjuni pyetjeve dhe bëhuni ekspert në temën tuaj

Kontaktoni Stafin

Ekspertët tanë janë të gatshëm t'u përgjigjen pyetjeve tuaja

  • CokoForum.NeT është platformë diskutimesh ku mund te marrë pjesë cdokush në tema apo dhe argëtim midis anëtarësh. Ju ftojmë të regjistroheni ose aksesoni llogarinë tuaj në menyrë që të kaloni një eksperiencë virtuale sa më të bukur!

8 mars

RoB_ZoTi

Jeten Jetoje Ashtu Sic Vjen Kurr Mos U Be Pishman
ANETAR ✓
@Tigi me ty nuk flas sepse je mendje madhe shume pinky pinky
 

RoB_ZoTi

Jeten Jetoje Ashtu Sic Vjen Kurr Mos U Be Pishman
ANETAR ✓
Kurse femrave te tjera i them gezuar 8 marsin dhe te jeni te lumtura ne jeten reale... mis u shfrenoni sonte leni dhe dicka per neser ose per ditet ne vazhdim 🤣🤣
 

RoB_ZoTi

Jeten Jetoje Ashtu Sic Vjen Kurr Mos U Be Pishman
ANETAR ✓
Te dashur meshkuj .. dhurata me e bukur qe mund tju beni sot..grave .. nenave motrave .. eshte respekti i cdo dite te vitit ... eshte buzeqeshja .. eshte mirenjohja ... eshte vleresimi .. Ne nuk duam as lule .. as dhurata .. duam vetem respekt dashuri .. sinqeritet ..
🌻🌻🌻🌼🌼🌼
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top