Çfarë ka të re

Mirë se vini në forum vizitor, CokoForum i Shoqërisë Shqiptare

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Beni pyetje

Bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga komuniteti ynë

Përgjigju

Përgjigjuni pyetjeve dhe bëhuni ekspert në temën tuaj

Kontaktoni Stafin

Ekspertët tanë janë të gatshëm t'u përgjigjen pyetjeve tuaja

  • CokoForum.NeT është platformë diskutimesh ku mund te marrë pjesë cdokush në tema apo dhe argëtim midis anëtarësh. Ju ftojmë të regjistroheni ose aksesoni llogarinë tuaj në menyrë që të kaloni një eksperiencë virtuale sa më të bukur!

hajde chat hajde?? lol

Mysafir

Anetar i ri
ANETAR ✓
<Ajla> Ujku mos lord se ekam shok
<Lord> Edhe ktu e paski sjell ket hajvanin
<+Arona> .hugs lord
* @Love Arona Perqafon Me Shume Dashuri lord
<Lord> Ika un
<Lord> srrihet ktu mo
<UJKU> Ajla: e ke shok se nuk e njeh ss lg eshte
<Ajla> Lord
<Ajla> Jo ujku enjoh
<Lord> Kalofshi mir
* Lord (uid464666@Coko-29A4B1C2.irccloud.com) Quit (Mirupafshim!)
<Ajla> Lord ec te une
<Ajla> Ikuui
* Guest37 (Coko@Coko-B3146AB7.cable.virginm.net) has joined #shqiperia
<+Arona> 😂😂
<Ajla> Jaja
<UJKU> Ajla: ai eshte kokrra e bq
<@Radio> ON AIR ☛ arabic nancy ajram - enta eih ● Per te degjuar Klikoni ☛ https://cokollata.net/radio.php ● ( 9 degjues )
<Guest37> !seen Viola
 

RoB_ZoTi

RoB Zoti M,ka Thon Gjyshja
ANETAR ✓
Ndakort jam me ty deri ktu por nje gje skuptoj shkaku qe nisur ky debat pse nuk e publikon apo hajde bjeri ti biem shyqyr qe kemi msu me bo screen shots....
Mendimi im si user i rregullt i chatit eshte qe ankesa mos ket vetem ate qe ben aop ose user por komplet biseda si ka filluar
 

AlbaniaIrc

Dont Toch The Fire
ADMIN COKO
Duhet bisedë e plot jo vetëm 3 rreshta
Degradimi duhet pare si ka nisur .
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top