Çfarë ka të re

Mirë se vini në forum vizitor, CokoForum i Shoqërisë Shqiptare

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Beni pyetje

Bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga komuniteti ynë

Përgjigju

Përgjigjuni pyetjeve dhe bëhuni ekspert në temën tuaj

Kontaktoni Stafin

Ekspertët tanë janë të gatshëm t'u përgjigjen pyetjeve tuaja

  • CokoForum.NeT është platformë diskutimesh ku mund te marrë pjesë cdokush në tema apo dhe argëtim midis anëtarësh. Ju ftojmë të regjistroheni ose aksesoni llogarinë tuaj në menyrë që të kaloni një eksperiencë virtuale sa më të bukur!

Kerkes Per Access

Ghost

Anetar i ri
ANETAR ✓
Pershendetje staffi Sop

Po ju drejtohem me nje kerkes zyrtare per te mar ne konsiderat nje rrishtim te access pasi mendoj se jam plotesisht i gatshem te rrijap nje kontribut tim ne server. Gjithmone kjo varet dhe nga disponibiliteti juaj qe mund te keni deshire, mundesi, ose nje vend per mua. Shpresoj qe kerkesa ime te meret parasysh nga ju dhe te behet me e mira pse jo nga deshira e mir. Besoj se do ishin te teperta formalitetet e tjera, jo koha, jo aftesit etj.. ju urroj nje dit te mbare Rrespekte !
 

RoB_ZoTi

RoB Zoti M,ka Thon Gjyshja
ANETAR ✓
Do aop sop apo admin po deshe tjapin dhe root :D
 

Mafia

Elektricist
Anetar i Stafit
ADMIN COKO
Me shum keqardhje , te kuptosh “ pishmanllëkun “ jemi vertet ne hapat e para dhe flm ti per mundimin dhe shum flm disa te pa dorzuar , sikur dhe 1 or ne jave je i rrespektuar ti dhe kush do , por gjithmone duke i lën vënd vetes , mbase dikush kerkon me teper dhe nga sforcimi krijohet disi kaus …dhe mos pelqime midis njeri tjetrrit… @Ghost bej durim sa ke mundesi dhe shmangju disa momenteve qe sna takojn jo cdo njeri duhet te na rrespektoj .platforma do mbetet permanent nuk jemi sot per neser kshuqe bej durim :) Gjithsesi kerkesa do meret parasysh nga antaret e staffit dhe besoj qe je i mirpritur si cdo kush tjeter flm!
 

AlbaniaIrc

Dont Toch The Fire
ADMIN COKO
Me shum keqardhje , te kuptosh “ pishmanllëkun “ jemi vertet ne hapat e para dhe flm ti per mundimin dhe shum flm disa te pa dorzuar , sikur dhe 1 or ne jave je i rrespektuar ti dhe kush do , por gjithmone duke i lën vënd vetes , mbase dikush kerkon me teper dhe nga sforcimi krijohet disi kaus …dhe mos pelqime midis njeri tjetrrit… @Ghost bej durim sa ke mundesi dhe shmangju disa momenteve qe sna takojn jo cdo njeri duhet te na rrespektoj
Sjam fare dakort me ty
Ku duhet të paguaj gjobat i here
Si më poshtë:
1) . 2 arka birrë
2 ). 500000 mijë eu😛😛😛
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top