Çfarë ka të re

Mirë se vini në forum vizitor, CokoForum i Shoqërisë Shqiptare

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Beni pyetje

Bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga komuniteti ynë

Përgjigju

Përgjigjuni pyetjeve dhe bëhuni ekspert në temën tuaj

Kontaktoni Stafin

Ekspertët tanë janë të gatshëm t'u përgjigjen pyetjeve tuaja

  • CokoForum.NeT është platformë diskutimesh ku mund te marrë pjesë cdokush në tema apo dhe argëtim midis anëtarësh. Ju ftojmë të regjistroheni ose aksesoni llogarinë tuaj në menyrë që të kaloni një eksperiencë virtuale sa më të bukur!

Lufta ne ukrahin .

Tigi

Princeshat e cokollatës
8236067A-1122-42EE-87CC-78195DED6B67.jpeg
Lufta në Ukrainë ka nisur. Mediat ndërkombëtare raportojnë se në orët e para të mëngjesit sulmi i Rusisë ka nisur dhe raketat janë lëshuar në kryeqytetin Kiev dhe qytetet e tjera të vendit. Trupat ushtarake ruse janë parë në bregun jugor të Ukrinës duke kaluar kufirin .
eparatistët e mbështetur nga Rusia në Donetsk të Ukrainës kanë nisur sulme në shkallë të gjerë kundër forcave ukrainase përgjatë vijës së kontaktit. Sulmet me raketa kanë nisur në Kiev dhe menjëherë kanë nisur sirenat. Raketat janë lëshuar edhe drejt avionëve luftarakë ukrainas në një aeroport jashtë qytetit.


Lutuni per paqen 🙏🏻
 

AlbaniaIrc

Dont Toch The Fire
ADMIN COKO
Politikë e gjërë dhe kuptimplote
Lufta në ukrani nuk nisi më 24 shkurt por qe në 2014.
Paqe është kryesorja🙂🙂
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top