Çfarë ka të re

Mirë se vini në forum vizitor, CokoForum i Shoqërisë Shqiptare

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Beni pyetje

Bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga komuniteti ynë

Përgjigju

Përgjigjuni pyetjeve dhe bëhuni ekspert në temën tuaj

Kontaktoni Stafin

Ekspertët tanë janë të gatshëm t'u përgjigjen pyetjeve tuaja

  • CokoForum.NeT është platformë diskutimesh ku mund te marrë pjesë cdokush në tema apo dhe argëtim midis anëtarësh. Ju ftojmë të regjistroheni ose aksesoni llogarinë tuaj në menyrë që të kaloni një eksperiencë virtuale sa më të bukur!

Telefoni juaj i preferuar

AlbaniaIrc

Dont Toch The Fire
ADMIN COKO
Të them të drejtën deri pra 2 vitesh me samsung nuk vendosja asnjë tel
Por kam ndryshu mendin rrënjësisht
Mendoj qe Iphone është telefoni me i përsosur në të gjitha aspektet përsa i përket tenknologjisë dhe funksionit.
Po i juaji
Ps gjithashtu mu d të tregobti eksperiencat tuaja
 

RoB_ZoTi

RoB Zoti M,ka Thon Gjyshja
ANETAR ✓
Samsung ose ndryshe Kamasutra 🤣🤣🤣🤣
 
  • Wow
Reactions: CoK
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top