Mirë se vini në forum vizitor, CokoForum i Shoqeris Shqipetare

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Beni pyetje

Bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga komuniteti ynë

Përgjigju

Përgjigjuni pyetjeve dhe bëhuni ekspert në temën tuaj

Kontaktoni Stafin

Ekspertët tanë janë të gatshëm t'u përgjigjen pyetjeve tuaja

Aktiviteti i fundit

 • Bisha
  Bisha replied to the thread WebFaqet !.
  Nuk punojn faqet
 • Mafia
  Mafia posted the thread WebFaqet ! in WebFaqa juaj.
  WwW.CokoLLaTa.Net WwW.PasQyraT.CoM
 • Mafia
  Mafia posted the thread Radio.Cokollata.Net in Radio.
  https://cokollata.net/radio.php Degjim Te Kendshem!
 • Mafia
  • Për ta ruajtur bukën të freskët, mbajeni në ngrirje të frigoriferit. Kur ta nxirrni, do të shikoni se ka mbetur e freskët, sikur ta...
 • Mafia
  Mafia posted the thread Thenie Per Femrat in Sociologjia.
  Po deshe të hakmerresh kundër një gruaje, lëvdo në sytë e saj një grua tjetër. Frashëri Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e...
 • Mafia
  Mafia replied to the thread Psikologjia.
  Kapitulli 2 BAZA FIZIOLOGJIKE TË PSIKIKËS Njohuri elementare mbi ndërtimin dhe funksionimin e sistemit nervor. Fenomenet psikike...
 • Mafia
  Mafia replied to the thread Psikologjia.
  Kapitulli i parë Objekti, detyrat dhe metodat e psikologjisë. Në jetën e përditshme lexojmë dhe dëgjojmë termat, vëmendje, kujtesë...
 • Mafia
  Mafia posted the thread Psikologjia in Psikologjia.
  Psikologjia është një shkencë magjepëse që prek çdo aspekt të jetës sonë. Definicioni i vjetër që psikologjia është shkenca mbi...
 • T
  Telepat posted the thread Pershendetje ! in Prezantimi juaj.
  Hello !!!!!!!!!!!!!!!
 • AlbaniaIrc
  AlbaniaIrc replied to the thread Mire se ju gjeta!!.
  mir se erdhe
 • AlbaniaIrc
  AlbaniaIrc replied to the thread Ka njeri.
  Mir se erdhe lal
 • Bisha
  Bisha replied to the thread Ka njeri.
  @UJKU kur ti marrim rrogat sic duhet do vijm prap 🤣🤣🤣
 • Electra
  Electra reacted to guest39's post in the thread Hi 🥀 with Haha Haha.
  Mire se erdhe Electra. Edhe jam manjakèrisht i apasionuar mbas librave, edhe mbas kuajve po ashtu. Ne fakt kali im quhet Çilja.
 • U
  UJKU posted the thread Ka njeri in Prezantimi juaj.
  Ca u bo mer ng u zhduket?
 • A
  Anonim reacted to Bisha's post in the thread Pershendetje with Haha Haha.
  @Electra per mendimin tim @CoMaNDo kaloje ne Sop besoj se e meriton :)
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top